top of page

Misyonumuz

Zihinsel, işitsel, bedensel ve sosyal gelişimlerindeki özellikleri nedeniyle akranlarından farklılıklar gösteren bireylere hayatlarını idame ettirebilmeleri, toplumsal/sosyal yaşama uyum sağlayabilmeleri için ihtiyaç duydukları eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini, planlı programlı bir şekilde ailelerini de eğitim sürecimize dahil ederek, tarama tedavi ve bilimsel metotlarla devletimizin sağlamış olduğu imkanlara katkıda bulunarak gelişimlerini sağlamaktır. Bu rehabilitasyon ve eğitim hizmetleri sürecinde ailelerin yaşadığı sıkıntı ve zorlukların üstesinden hep birlikte gelmek ve onlara destek sağlamak en önemli hedefimizdir.

Kurucular Hakkında
Hedeflerimiz

Vizyonumuz

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon hizmetleri noktasında öğrenci ve velilerimize uygun standartlarda fiziki koşullar sağlayarak , özel eğitimde ilgili alanlarında kendini geliştiren ve eğitim yeniliklerini takip eden alanında eğitim almış uzman eğitimcilerle fayda sağlamaktır.

 Tüm öğrencilerimizin sosyal, ruhsal, duygusal, bedensel, akademik olarak en doğru ve en verimli  şekilde eğitim almasını sağlayarak, onları onurlu bir birey olarak topluma kazandırmaktır. Bunu ailelerle iş birliği yaparak, öğrencilerimize beceriler kazandırarak topluma ve ülkemize örnek olacak bir eğitim kurumu olmaktır.

Etkinlikerimiz

Etkinliklerimiz

Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız

İNFOGRAFİK

Uzmanlarımız tarafından hazırlanan infografikleri kaynak göstererek istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

İnfografik
bottom of page